Startordningen för DM Mellersta
Här har vi den startordningen som jag hittade på Julles hemsida :)
Nu börjar man bli nervös!! :D
Cheer Indiviuell Junior kl 12.20
Louise Eriksson
Köpings GF
Jennifer Eklund
Köpings GF
Julia Heikkinen
Köpings GF
Jack Djeridi
GF Uppsala
Partner Stunt kl 12.30
Anders Carolina
GF Uppsala
Sergej Amanda
GF Uppsala
Group Stunt Junior
Sparks
Köpings GF
Group Stunt Senior
Vipers
GF Uppsala
Cheer Minior Nybörjare kl 12.45
Sparks
Köpings GF
Cheer Unlimited Squirrels
Örebro GF
Cheer Junior Nybörjare kl 12.55
Sparks
Köpings GF
Strikes
Linköping Lightnings
Mustangs
GF Uppsala
Flashes
Fagersta GF
Jaguars
Karlstad GF
Cheer Senior Nybörjare kl 13.15
Cheer Unlimited
Örebro GF
Jets
Arlanda AFF
Panthers
Karlstad GF
Cheer Team Brilliants
Baltic Beasts Nyköping
Black Bears
Hedemora Cheerleaders IF
Cheer Minior Fortsättning kl 13.45
Spitfires
GF Uppsala
Cheer Junior Fortsättning
Flames
Linköping Lightnings
Cheer Senior Fortsättning
Tom Cats
GF Uppsala
Cheer Unlimited
Örebro GF
Cobras
Spinners Cheer United, Västerås
Cheer Mixed Avanc Junior kl 14.05
Excaliburs
GF Uppsala
Cheer Mixed Avanc Senior
Black Hawk
GF Uppsala
PAUS Mattbyte
Cheerdans miniminior kl 14.35
Twinklestars
Julle United
Cheerdans Nybörjare
Pixies
Uppsala DC
Risingstars
Julle United
Cheerdans Fortsättning
NDC Cheercrew
Norrköpings DC
Shiningstars
Julle United
Pearls/ Predators
Uppsala DC
Cheerdans Avancerad Junior
Smallstars
Julle United
Cheerdans Avancerad Senior
Phantoms
Uppsala DC
Allstars
Julle United
Nu börjar man bli nervös!! :D
Cheer Indiviuell Junior kl 12.20
Louise Eriksson
Köpings GF
Jennifer Eklund
Köpings GF
Julia Heikkinen
Köpings GF
Jack Djeridi
GF Uppsala
Partner Stunt kl 12.30
Anders Carolina
GF Uppsala
Sergej Amanda
GF Uppsala
Group Stunt Junior
Sparks
Köpings GF
Group Stunt Senior
Vipers
GF Uppsala
Cheer Minior Nybörjare kl 12.45
Sparks
Köpings GF
Cheer Unlimited Squirrels
Örebro GF
Cheer Junior Nybörjare kl 12.55
Sparks
Köpings GF
Strikes
Linköping Lightnings
Mustangs
GF Uppsala
Flashes
Fagersta GF
Jaguars
Karlstad GF
Cheer Senior Nybörjare kl 13.15
Cheer Unlimited
Örebro GF
Jets
Arlanda AFF
Panthers
Karlstad GF
Cheer Team Brilliants
Baltic Beasts Nyköping
Black Bears
Hedemora Cheerleaders IF
Cheer Minior Fortsättning kl 13.45
Spitfires
GF Uppsala
Cheer Junior Fortsättning
Flames
Linköping Lightnings
Cheer Senior Fortsättning
Tom Cats
GF Uppsala
Cheer Unlimited
Örebro GF
Cobras
Spinners Cheer United, Västerås
Cheer Mixed Avanc Junior kl 14.05
Excaliburs
GF Uppsala
Cheer Mixed Avanc Senior
Black Hawk
GF Uppsala
PAUS Mattbyte
Cheerdans miniminior kl 14.35
Twinklestars
Julle United
Cheerdans Nybörjare
Pixies
Uppsala DC
Risingstars
Julle United
Cheerdans Fortsättning
NDC Cheercrew
Norrköpings DC
Shiningstars
Julle United
Pearls/ Predators
Uppsala DC
Cheerdans Avancerad Junior
Smallstars
Julle United
Cheerdans Avancerad Senior
Phantoms
Uppsala DC
Allstars
Julle United